AHMET ÖRNEKBAŞ’TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ
Haber
25 Eylül 2021 - Cumartesi 15:59
 
AHMET ÖRNEKBAŞ’TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ
İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Kazakistan Kızılorda Şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu ziyaret etti. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda arasında ilerleyen günlerde sosyal kültürel köprüler kurulmaya devam edecek.
SİYASET Haberi
AHMET ÖRNEKBAŞ’TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve Yeni Öztürk Kalıp’ın sahibi Mehmet Öztürk inşaat sektöründe yatırım yapmak için Kazakistan’a gitti. Örnekbaş iş dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyarette Bolu’yu unutmadı. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda şehrini ziyaret eden Örnekbaş, şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Örnekbaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın selamlarını, Bolu’nun tarihi simgesi Köroğlu heykeli ve Türk bayrağı hediyelerini  Konısbekoğlu’na iletti.

 

Örnekbaş’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Konısbekoğlu pandemi dolayısıyla zayıflayan kardeş şehir ilişkilerinin normalleşme süreciyle birlikte yeniden güçleneceğini ve Bolu ve Kızılorda şehri arasında sosyal kültürel etkileşimlerin devam edeceğini söyledi, tüm bolu halkına selam gönderdi.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı