BAŞKAN EFE BİR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ
Haber
27 Nisan 2021 - Salı 00:11
 
BAŞKAN EFE BİR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ
Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, seçim beyannamesinde yer alan projeyi daha hayata geçiriyor. Başkan Efe, Şehit Yaşar Doğançay Spor Kompleksinin sosyal binasının temelini attı.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN EFE BİR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ

Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, bu sene başında Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan aldığımız proje desteği ile Şehit Yaşar Doğançay spor kompleksinin soyunma odaları ve dinlenme alanlarının genişletilmesi projesinin inşaat yapım ihalesini kazanan Özcan İnşaat ile protokol imzalayarak, 31 Mart yerel seçimlerinde sözünü verdiği projeyi hayata geçirmek için ilk adımı attı.

 

PROJENİN TEMELİ ATILDI

 

Başkan Efe, ihale sözleşmesini imzaladığı yüklenici firma ile birlikte Şehit Yaşar Doğançay spor kompleksinin sosyal binasının soyunma odası, kafe, mescit projesinin temelini atarak inşaat sürecini başlattı.

 

İLÇEMİZE VE DÖRTDİVANSPOR KULÜBÜMÜZE HAYIRLI OLSUN

 

Projenin temel atma törenin de konuşan Başkan Efe; “Yaprak bile kımıldamayan bir ilçede her altı ayda bir temel atan belediyeciliği bize nasip eden Rabbimize şükürler olsun. 50 bin Dörtdivanlı hemşehrimizin ve bir o kadar da kalbi Dörtdivan için atan gönül dostlarımızın duaları ile atacağımız daha nice temel atma törenlerine ve ortaya koyacağımız nice eserlere inşallah. İlçemize ve Dörtdivanspor kulübümüze hayırlı olsun” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Volkan YILMAZ
Yorumlar
Haber Yazılımı