BOLUSPOR GENÇLERBİRLİĞİ’NE BİLENİYOR
Haber
23 Eylül 2021 - Perşembe 20:54
 
BOLUSPOR GENÇLERBİRLİĞİ’NE BİLENİYOR
Beypiliç Boluspor teknik direktörü Reha Erginer, 25 Eylül Cumartesi günü Gençlerbirliği’ne konuk olacakları 7. hafta maçına odaklandıklarını söyledi. Erginer, yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarının devam ettiğini, bu müsabaka öncesi sakat ve cezalı oyuncularının da bulunmadığını dile getirdi.
SPOR Haberi
BOLUSPOR GENÇLERBİRLİĞİ’NE BİLENİYOR

İyi bir kadroya sahip olduklarını kaydeden Erginer, “Genç bir kadro oluşturduk. Zamana ihtiyacı olan bir kadro. Son haftalarda bir oyun standardına ulaştığımızı söyleyebilirim. Oyun istikrarını yakaladık. Pozitif bir ivmelenmemiz var. Gelişim içerisinde olan bir takımız. Her antrenman gelişime dair bir araç” diye konuştu.

 

“KÜÇÜK HEDEFLER SİZİ BÜYÜK HEDEFİNİZE TAŞIYOR”

 

Erginer, günlük başarılar yerine büyük resmin oluşturulması için uğraştıklarını, Boluspor’un geleceğine yatırım yapmak istediklerini vurgulayarak, “Lige maç maç bakıyoruz. Bizim için en önemlisi, önümüzdeki Gençlerbirliği maçı. Ondan sonraki maçımızı düşünmüyoruz. Küçük hedefler sizi büyük hedefinize taşıyor. Onun için tüm konsantrasyonumuz oynayacağımız maç üzerine” ifadelerini kullandı.

 

“İYİ BİR BOLUSPOR İZLETECEĞİMİZİ BİLİYORDUK”

 

Zor bir ligde mücadele ettiklerine işaret eden Erginer, “Herkes herkesi yenebiliyor. Zayıf takım, kuvvetli takım, düşük bütçeli takım, büyük bütçeli takım ayrımı bence yok. Ayrıntılar küçük ama belirleyici. Bunlar sahada belli oluyor. İki maç kaybettiğimizde de 4-5 maç sonra iyi bir Boluspor izleteceğimizi biliyorduk. Kendimizden emindik. Şu an üç maçtır iyi futbol oynuyoruz, iyi sonuçlar alıyoruz. Belki bu hafta galip gelemedik ama bir oyun standardı yakaladık. Doğru oyun üzerinden devam etmek istiyoruz. Oyunu geliştirmeye çalışıyoruz. Her maç zor” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: Köroğlu Gazetesi

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı