EV YEMEKLERİNİN EŞSİZ LEZZETİ ‘ADINI SEN KOY’DA
Haber
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:39
 
EV YEMEKLERİNİN EŞSİZ LEZZETİ ‘ADINI SEN KOY’DA
Bolu’da 2012 yılından bugüne ev yemeklerinin vazgeçilmez adresi olan Adını Sen Koy Lokantası anne elinden çıkan birbirinden lezzetli sulu yemekleri, mantı ve köfte gibi birçok yemek çeşitleri ile her nerde olursanız olun lezzeti kapınıza getiriyor.
EKONOMİ Haberi
EV YEMEKLERİNİN EŞSİZ LEZZETİ ‘ADINI SEN KOY’DA

Bolu’nun Tabaklar Mahallesi Börekçiler Sokak’ta bulunan Karamanoğlu Pasajı’nda 9 yıldır ev yemekleri üzerine hizmet veren Adını Sen Koy lokantası Serpil Yaman tarafından kuruldu. Açıldığı ilk günden itibaren işletmesinde misafirlerine her daim aile sıcaklığını hissettiren Yaman, günün iş yoğunluğundan fırsat bulup da eve gidemeyenlere, annesinin yemeklerini özleyen öğrencilere, sulu yemekleri, mantı ve köfte gibi birbirinden lezzetli bir çok yemek çeşidini kendi elleriyle hazırlayıp sunuyor.

 

“YEMEK YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM”

 

2012 yılında kendi işlerini yapmaya karar verdiklerini belirten Serpil Yaman; “Dokuz yıl önce eşim Sadi bey muhasebeciliği bıraktıktan sonra birlikte bir şeyler yapmaya karar verdik. Aslında başlangıçta ne yapacağımız konusunda net bir fikirle çıkmadık bu yola. Bir süre düşündükten sonra Ev yemekleri üzerine bir yer açmaya karar verdik. Mutfakta zaman geçirmeyi ve yemek yapmayı çok seviyorum bu yüzden sevdiğim işi yapmak istedim. 9 yıl önce başladığımızda bütün malzemeleri, tencereden tavaya, çaydanlığa kadar evden getirdim, hatta bu yüzden üç ay boyunca evde yemek yapamadım. Zaman içerisinde tamamlandı her şey ve öyle devam ettik” dedi.

 

“YEMEKLERİMİ KENDİ ÇOCUKLARIMA YEDİRECEKMİŞİM GİBİ HAZIRLIYORUM”

 

Adını Sen Koyun bir aile işletmesi olduğunu belirten Yaman; “Burada ben yemekleri yapıyorum, muhasebecimiz eşim Sadi bey, oğlum Özgür servise bakıyor. Gelinim Elif de sık sık yardıma geliyor. Bir aile ortamı içerisinde çalışıyoruz ve bu müşterilerimize de yansıyor.  Yemekleri hazırlarken çocuklarıma hazırlıyormuşum gibi hissediyorum. Yani yemekler bir anne elinden çıkıyor. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti. Mutlaka verdiğiniz hizmet neticesinde maddi bir karşılık almak için çalışıyoruz ama öncelikle verdiğimiz hizmetin iyi olmasına dikkat ediyoruz. Ödemeden önce müşterilerime ilk sorduğum şey doydunuz mu olur, çünkü kimse buradan aç ya da memnun kalmadan gitsin istemem. Biz bu bakış açısıyla ve aile sıcaklığıyla 8 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun karşılığında da hep olumlu sonuçlar aldık. Yıllardır oturmuş bir müşteri kitlemiz var. Özellikle öğrenciler sağ olsunlar beni bir anne bir abla gibi sahiplendiler. Karşılıklı güzel bir enerji yakaladık ben onları sahiplendim onlar da beni sahiplendi bu şekilde yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“PAKET VE GEL AL SERVİSİYLE DE HİZMETİNİZ DE”

 

Pandemi sürecinde paket servis hizmeti verdiklerini belirten Yaman; “Bu süreç bütün sektörleri etkilediği gibi bizi de fazlasıyla etkiledi. Pandemi döneminde evde kalmak zorunda olan Bolulular için paket servis hizmetimiz ve gel al hizmetimiz devam ediyor” dedi.

 

Alo Paket:0555 080 61 14

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı