MURAT GÜLER “SAĞLIKLI, KESİNTİSİZ VE BAŞARI DOLU EĞİTİM YILI DİLİYORUM”
Haber
04 Eylül 2021 - Cumartesi 20:11
 
MURAT GÜLER “SAĞLIKLI, KESİNTİSİZ VE BAŞARI DOLU EĞİTİM YILI DİLİYORUM”
Pazartesi günü başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi okullardaki hazırlıklar aralıksız sürerken İYİ Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, “2021-2022 eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun. Sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim yılı diliyorum” diyerek tedbirlere uyulması çağrısında bulundu.
SİYASET Haberi
MURAT GÜLER  “SAĞLIKLI, KESİNTİSİZ VE BAŞARI DOLU EĞİTİM YILI DİLİYORUM”

6 Eylül Pazartesi günü, başlayacak eğitim ve öğretim yılı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, eğitim alanında alınan tüm tedbirlerin kesintisiz uygulanması şart, kesintisiz başarı dolu eğitim yılı diliyorum diyerek şunları kaydetti;  “Uzun süredir okullarından ayrı kalan çocuklarımızın rahat ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Her şey siz geleceğimizin teminatı çocuklarımız için. Eğitim alanında alınan tüm tedbirlerin kesintisiz uygulanması adına hepimize büyük görevler düşüyor. Sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu eğitim yılı diliyorum" ifadelerine yer verdi.

 

“ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZ UZUN ARADAN SONRA OKULLARINA KAVUŞACAK”

 

İYİ Parti olarak eğitime her zaman koşulsuz şartsız tam destek verdiklerini söyleyen Güler, “Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz uzun bir aradan sonra okullarına, sınıflarına kavuşuyor. Ailelerimiz çocukları için ayrı heyecan yaşarken, eğitim ve öğretim yılının zorunlu aradan sonra başlayacak olması hepimize çok farklı ve yeni duygular yaşatıyor. Zorlu pandemi yasaklarında öğrencilerimiz eğitimden uzak kaldı. Bunu telafisini şimdi yapacaklarına inanıyorum. Tüm öğrencilere başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı