TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN
Haber
08 Eylül 2021 - Çarşamba 20:46
 
TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN
SONAR Araştırma şirketinin geçtiğimiz Nisan ayında yaptığı ankette Türkiye’nin en başarılı ikinci belediye başkanı olan Başkan Özcan, aynı şirketin Eylül ayında yaptığı ankette Türkiye’nin en başarılı İl Belediye Başkanı seçildi.
SİYASET Haberi
TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN

SONAR Araştırma, 1 Ağustos - 1 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin Büyükşehir Belediye başkanları ile Büyükşehir olmayan illerin Belediye Başkanlarının, başarı oranlarını saptadı.

 

BAŞKAN ÖZCAN YÜZDE 4 FARKLA BİRİNCİ

 

Ankette hayata geçirdiği birbirinden önemli çalışma ve projeler ile Bolu halkının büyük takdirini alan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, il belediye başkanları arasında yüzde 68,3 oy oranı ile ilk sırada yer aldı.

 

Rakiplerine büyük fark atan Özcan’ı, yüzde 64,2 oy oranı ile Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, yüzde 62,4 oy oranı ile Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, yüzde 61,1 oy oranı ile Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve yüzde 60,8 oy oranı ile Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan takip etti.

 

NİSAN AYINDA YAPILAN ANKETTE İKİNCİ OLMUŞTU

 

SONAR Araştırma şirketinin Nisan ayında koronavirüs ile ilgili mücadelede de en başarılı belediye başkanlarını belirlemek için yaptığı ankette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yüzde 65,6’lık oranla en başarılı 2’nci belediye başkanı olmuştu.  Nisan ayında yapılan ankette birinci ise yüzde 66’lık oranla Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin olmuştu.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı