İYİ PARTİ'DEN ASKIDA FATURA KAMPANYASINA DESTEK
Haber
13 Nisan 2022 - Çarşamba 16:30
 
İYİ PARTİ'DEN ASKIDA FATURA KAMPANYASINA DESTEK
Bolu Belediyesi tarafından başlatılan “Askıda fatura” kampanyasına İYİ Parti İl başkanı Ahmet Örnekbaş, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer destek verdi.
SİYASET Haberi
İYİ PARTİ'DEN ASKIDA FATURA KAMPANYASINA DESTEK

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş kampanyaya verdikleri destekle ilgili yaptığı açıklamada Bolu halkını kampanyaya katılmaya davet etti. Örnekbaş “Tabi ki bizim milletimiz hayırsever, kadirşinas zorda olan vatandaşlarımızı devletimiz ve milletimiz zor durumda bırakmayacaktır” dedi.

 

‘ASKIDA SU FATURASI’ BİZİM İÇİN GÜZEL BİR ÖRNEK OLDU

 

Ahmet Örnekbaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Değerli Hemşerilerim, içinde bulunduğumuz Ramazan ayında insanlarımızın gıda ihtiyaçlarını, içecekleri su, kullanacakları elektrik, doğalgaz vs. ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandıklarını görmekteyiz. Bunlar bizi gerçekten derinden üzmekte. Ekonomimizin geldiği nokta yürekler acısı. İnsanlarımızın çok zor şartlarda evdeki bütçelerini döndürmeye çalıştığına şahit olmaktayız. Ama tabi bizlerin de bu konuda neler yapabileceğimiz üzerine değerlendirmelerimiz oldu. Bunlardan bir tanesi de Bolu Belediyemizin çalışması olan ‘Askıda Su Faturası’ çalışması bizim için güzel bir örnek oldu. Su faturalarını ödeyemeyen vatandaşlarımızın su faturalarını, İYİ Parti Bolu İl Teşkilatları olarak, ilçe yöneticileri olarak elimizden geldiğince belediyemizin internet sistemi üzerinden ödemeye çalışıyoruz”  ifadelerini kullandı.

 

 

“BİZLER DE VATANDAŞLARIMIZA ARACILIK YAPABİLİRİZ”

 

Yaptığı açıklamada vatandaşlara çağırıda bulunan Ahmet Örnekbaş, “Bu konularda duyarlı olan vatandaşlarımızın da su faturalarını, Bolu Belediyemizin uygulaması olan internet sisteminden ödeyebilirler ki vatandaşlarımız şu Ramazan ayını rahatça geçirebilsinler. Onun dışında yine Bolu Belediyemizin sosyal yardımlarının devam ettiğini sevinerek görmekteyiz. Tabi ki bizim milletimiz hayırsever, kadirşinas zorda olan vatandaşlarımızı devletimiz ve milletimiz zor durumda bırakmayacaktır. Gerekeni yapacaktır. Bizlerde duyarlı vatandaşlar olarak elimizden geldiğince Bolu Belediyesinin uygulaması gibi konular, diğer konularda da yardım ellerimizi uzattığımızda fayda görüyorum. Bu konuda bizlerde ilgili vatandaşlarımıza aracılık yapabiliriz. Ramazan ayını kutluyorum. Yaklaşan bayramında huzur, bereket ve bolluk getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı