İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜLER TEŞKİLATIYLA TARIM VE MOBİLYA FUARINI ZİYARET ETTİ
Haber
28 Mayıs 2022 - Cumartesi 17:30
 
İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜLER TEŞKİLATIYLA TARIM VE MOBİLYA FUARINI ZİYARET ETTİ
İYİ Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Murat Güler ve teşkilatı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen 4. Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile bu yıl ikincisi düzenlenen Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarını ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜLER TEŞKİLATIYLA TARIM VE MOBİLYA FUARINI ZİYARET ETTİ

Bolu Belediyesi Yaşamkent Fuar Alanında düzenlenen  4. Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile bu yıl ikincisi düzenlenen Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı'nı ziyaret eden İYİ Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Murat Güler ve teşkilatı, firmalar tarafından kurulan stantları tek tek gezerek hayırlı ve bereketli işler dileğinde bulundu.

 

"ALLAH HAYIRLI MÜŞTERİ VE KAZANÇLAR VERSİN"

 

Firmaların stantlarını tek tek gezdikten sonra fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Güler; " Tüm Dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle düzenlenemeyen 'Gıda Tarım ve Hayvancılık’ ile ‘Yapı Mobilya ve Ev Tekstili’ fuarı 3 yılın ardından yeniden Bolu halkıyla buluştu. Bizler de teşkilatlarımızla birlikte stant açan firmalarımızı ziyaret ettik. Firmalarımıza Allah hayırlı müşteri ve kazançlar versin. Bolu hem tarım hem de sanayi anlamında çok önemli yere sahip, bizler de İYİ Partililer olarak bunun bilinciyle hareket ediyor ve şehrimizin daha da iyi olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki seçimlerde halkımız bizleri iktidara taşıdığında Bolu'muzun sanayi, tarım ve turizm alanında daha da gelişmesi için tüm gücümüzle çalışacağız" dedi.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı