KİTAP OKUMAYI SEVENLER İÇİN DOĞRU ADRES; KİTAPMOLASI.COM
Haber
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:59
 
KİTAP OKUMAYI SEVENLER İÇİN DOĞRU ADRES; KİTAPMOLASI.COM
Türkiye’nin en büyük ve güncel veri tabanını kullanarak www.kitapmolası.com sitesini kuran başarılı iş insanı Ahmet Tuğra, 311 binden fazla kitap çeşidini hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla okuyuculara sunuyor.
KÜLTÜR Haberi
KİTAP OKUMAYI SEVENLER İÇİN DOĞRU ADRES; KİTAPMOLASI.COM

Bolu’da 13 yıldır yaşayan ve kitapçılık sektörüne ilk olarak Tuğra Kitapevini kurarak başlayan 34 yaşındaki Ahmet Tuğra, internet teknolojinin ilerlemesiyle birlikte işinin bir adım daha ileriyle taşıyarak e-ticaret sektöründe Türkiye’nin en büyük ve güncel veri tabanını kullanarak www.kitapmolası.com sitesini kurdu. Tuğra, sitesinde 311 binden fazla kitap çeşidini hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlar kitapseverlerle buluşturuyor. Sizde hayatınıza bir kitap molası vermek istiyorsanız mutlaka www.kitapmolası.com adresini ziyaret etmelisiniz.

 

BOLU’DAKİ KİTAPÇINIZ

 

Tuğra kitabeviyle başladığı eğitim alanındaki yolculuğuna Kare Dil Kursunu kurarak devam ettiğini belirten Tuğra, “Kare dil kursundan sonra da 2018 yılında da Tiyatral kafeyi hizmete açtık. Bolu’da bulunduğumuz sürede hep eğitim sektöründe olduğumuz için bu anlamda başka ne yapılabilir ve Bolu’nun nasıl bir eksiği var diye düşündüğümüzde Tuğra Kitabevi Yayınları fikri doğdu. 2017 de Tuğra kitabevi yayınlarını kurduk. Tuğra Kitabevi Yayınları olarak şu an için genellikle akademik kitaplar basıyoruz” ifadelerini kullandı.

EN UYGUN FİYATA KİTAP ARIYORSANIZ BİR TIK UZAĞINIZDA

 

Kitapçılık sektörünün önemli 3 ayağı olduğunu dile getiren Ahmet Tuğra; “ Bu sac ayaklarından biri yayıncılık, biri perakende biri de e ticaret. Yani e ticaret senin ilinde olmayan insanlara ulaşma şeklidir. Bizim için bu üçünden eksik olan e-ticaret sitesiydi. www.kitapmolası.com şeklinde Türkiye’nin en büyük ve güncel veri tabanını kullanarak büyük bir site kurduk. Kitapmolası.com şu anda hali hazırda Türkiye’de ki en büyük veri tabanını kullanan bir sistem. Anlaşmalı kargolarımızla, eft seçeneği ve kredi kartı taksit seçenekleriyle bir vatandaşa sağlanabilecek bütün kolaylıkları sağlayan bir sistem.  Olabildiğince hızlı temin, en uygun fiyatı sunmak ve internetteki o büyük rekabetin bir parçası olabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

“BÜTÜN ÜLKEMİZE HİZMET ETMEKTEN MUTLUYUZ”

 

Dijital bir dünyaya geçiş evresinde olduğumuzu belirten Tuğra, “Yaşadığımız salgın dönemi dijitalleşme sürecini hızlandırdı. Bu dönemde internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı topluma yerleşti. Hem bu var olan durumu iyi değerlendirmek hem de durumu kendi adıma avantaja çevirmek için Kitapmolası.com’u kurduk. E ticaret sitesi olarak yaklaşık 15 ay önce başladık ve bütün ülkemizin vatandaşlarına hizmet etmekten dolayı mutluyuz” cümlelerine yer verdi.

 

311 BİN ÇEŞİT KİTAP WWW.KİTAPMOLASI.COM DA

 

İnternet alışverişlerinde vatandaş açısından en önemli unsurların hızlılık, güvenilirlik ve uygun fiyat olduğunu ifade eden Ahmet Tuğra, “Kitapmolası.com olarak güvenilirlik için gerekli koruma sistemini kullanıyoruz. Hızlı olması adına stoklu çalışıyoruz şu an için hazırda 40 binin üzerinde kendi stoklarımız var. Yine stoklarımız haricinde hızlı bir şekilde temin edip gönderebileceğimiz 270 bin çeşidin üzerinde kitaba sahibiz. Bu anlamda hızlı güvenilir ve olabilecek en uygun fiyatı sağlamaya çalışıyoruz. Hem Bolumuza hem ülkemize hem ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yayıncılık ve perakende anlamında Tuğra kitabevi olarak uzun yıllardır bolumuza hizmet etmekteyiz, şimdi de kitapmolası.com olarak tüm Türkiye’ye hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı