PLASTİK CERRAHİ İÇİN ŞEHİR DIŞINA GİTMEYE GEREK KALMADI!
Haber
22 Ocak 2022 - Cumartesi 18:34
 
PLASTİK CERRAHİ İÇİN ŞEHİR DIŞINA GİTMEYE GEREK KALMADI!
Sağlık alanında birçok branşta hizmet veren Özel Çağsu Hastanesi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Jehat KIZILKAN’ı da güçlü hekim kadrosuna kattı.
SAĞLIK Haberi
PLASTİK CERRAHİ İÇİN ŞEHİR DIŞINA GİTMEYE GEREK KALMADI!

Uzun yıllar Abant İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Cerrahi bölümünde görev yapan ve yaptığı güzel işlerle tanınan Op. Dr. Jehat KIZILKAN, Özel Çağsu Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

 

OP. DR. JEHAT KIZILKAN KİMDİR?

 

1989 yılında Diyarbakır’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden mezun olan Op. Dr. Jehat KIZILKAN, 2020 tarihinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamlamıştır.

 

HASTALARINA ÇAĞSU’DA HİZMET VERECEK

 

Özel Çağsu Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Jehat KIZILKAN; Meme Estetik Operasyonları ‘’Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme (Mastopeksi)’’, Erkeklerde Meme Küçültme (Jinekomasti), Lıposuctıon (Yağ Aldırma), Cilt Kanserleri Cerrahi Tedavisi, Cilt Altı Kitleleleri Cerrahisi İle Uzaklaştırılma, Yara İzi Düzeltme İşlemleri, El ve Yüz Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi, Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti), Burun Estetiği (Rinoplasti), Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti), Dolgu / Botoks Uygulamaları, Lazerle Cilt Gençleştirme, Lazerle Akne Tedavisi, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma), Terleme Tedavisi, H-100 Gençlik Aşısı, Genital Estetik vb. ameliyat ve işlemlerine Çağsu’da hizmet verecek.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı