YEŞİLAY MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ
Haber
31 Mart 2022 - Perşembe 11:41
 
YEŞİLAY MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ
İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. ve 11. sınıf öğrencilerine Yeşilay tarafından "Madde Bağımlılığı" konulu eğitim semineri verildi.
EĞİTİM Haberi
YEŞİLAY MADDE BAĞIMLILIĞINA KARŞI ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

Yeşilay Formatör hocaları Aslı Atıcı ve Kemal Hilmi Çelebi tarafından Türkiye Bağımlılıkla Mücadele eğitimleri kapsamında İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine eğitim verildi.

 

MADDE BAĞIMLILIĞI SEMİNERİ VERİLDİ

 

Yeşilay Bolu Şubesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin staja gidecek olan 10. ve 11. Sınıf öğrenci kardeşlerimize Yeşilay Formatör hocalarımız Sayın Aslı Atıcı ve Kemal Hilmi Çelebi tarafından Türkiye Bağımlılıkla Mücadele eğitimleri kapsamında "Madde Bağımlılığı" konulu eğitim semineri verildi. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle Bağımlı olma Özgür ol sloganımız ile birlikte çalışmalarımıza her alanda devam edeceğiz. Bağımlılara, bağımlılık riski taşıyanlara ve yakınlarına ücretsiz Psikolojik-Sosyal destek veren Bolu Yeşilay Danışmalık Merkezimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyor programda emeği geçen tüm eğiticilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Semih BAYKAL
Yorumlar
Haber Yazılımı